⚠️ Let op: toetsen.junioreinstein.nl is verouderd
We hebben het aanbod van volledig vernieuwd. Deze versie blijft nog wel beschikbaar, maar is gedateerd.
Ga naar lvstoetsen.junioreinstein.nl voor de meest recente versie en het actuele aanbod.
Terug

Op de markt

Op de markt

 

Lees de tekst.

Anke en Miep gaan elke woensdag naar de markt om boodschappen te doen.

We weten het volgende van hun aankopen bij de kaasboer:

  • Anke koop 1/4 deel van een stuk kaas van 1,6 kilo
  • Miep koopt van het overgebleven deel van de kaas de helft
  • De kaas kost per kilo € 25  

Hoeveel gram kaas koopt Anke?